درباره شرکت فولاد گستر آتنا

شرکت فولاد گستر آتنا
تولید کننده مقاطع فولادی توخالی صنعتی – سازه ای HSS
شرکت فولا گستر آتنا (FGA) در سال 1387 شمسی با هدف ساخت مقاطع فولادی توخالی سازه ای (HSS) به شیوه نورد سرد و با جوش الکتریکی ERW ، تحت شماره ثبتی 338669 تاسیس شده و به منظور تامین نیاز بازار، مقاطع HSS را باکیفیت عالی در سایز های متنوع و قطر های متفاوت تولید و به بازار عرضه می کند. گستره محصولات آتنا شامل پروفیل های صنعتی HSS و لوله های آبرسانی در اشکال و ابعاد مختلف ، پاسخگوی نیاز پروژه های ساختمانی، صنعتی و مکانیکی نظیر اسکلت های ساختمانی ، پل سازی ، پالایشگاه ها و سکو های نفتی، لوله های انتقال آب و غیره می باشد.

شرکت فولاد گستر آتنا با قابلیت تولید سالیانه 150 هزار تن، در یک شیفت کاری، واقع در استان ایلام در مساحتی حدود 6 هکتار بنا شده است.

این شرکت با بهره مندی از مشاوران متخصص  و مجرب در این صنعت، سعی در جهت شناسایی دقیق نیاز بازار و تامین خلاء های موجود داشته و امید دارد که به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان HSS در ایران و در سطح منطقه شناخته شود.

ماشین آلات پیشرفته و خط تولید شرکت فولاد گستر آتنا

ماشین آلات خط تولید کارخانه فولاد گستر آتنا ساخته ی معتبرترین شرکت های بین المللی از جمله KUSAKABE ژاپن، SIEMENS آلمان و EFD نروژ می باشد که قابلیت تولید مقاطع HSS صنعتی را با استفاده از به روزترین تکنولوژی های دنیا دارد.

 

تکنولوژی روز دنیا                     کیفیت و سرعت در تولید                     صنایع پاک و ایمن

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای شرکت فولاد گستر آتنا محفوظ است

تلفن های تماس